תשקיף:

מה הופך דשא סינטטי לדשא סינטטי טוב? יש כאלו שיגידו מחיר, נניח. אחרים יגידו "הסוג החדש עם ציפוי סיליקון" או "החוזק של הסיב הסינטטי" או "סוליית השטיח של הדשא הסינטטי" במקרה היותר גרוע ולצערנו זה המקרה הנפוץ יותר. יזרקו לאוויר אלף ואחד שמות שיווק שונים שנתן כל יבואן לדשא הסינטטי שאותו הוא ייבא.

כאשר מדובר על מכירת דשא סינטטי, מעטים אלה שמבינים את הנושא כהלכה. כל הגלילים של הדשא הסינטטי מיובאים מסין. ההבדלים ביניהם בעיקרם הם: צפיפות הסיבים הסינטטים, עוצמת\איכות תפר (יש תפירה של מכונה, יש עבודות תפירה שנעשו ביד) והגוון שלהם.

מכירת דשא סינטטי

באופן כללי, כאשר מדובר על מכירת דשא סינטטי, ההבדלים האלה אמורים לעניין את הצרכנים, מאחר ואם תחפשו טוב, תמצאו את אותו הסוג דשא קרוי במספר שמות שיווק שונים. אבל מיעוט קטן יותר אפילו יקח בחשבון את האחריות שחלה על אותו הדשא. הדבר החשוב הוא החברה שעומדת מאחורי הדשא במידת הצורך (למשל הותק שלה בשוק, אמנת שירות של אותה חברה כלומר למה היא מתחייבת מצידה, באילו מקרים ואורך של הכיסוי הביטוחי) בדרך זאת, אתם, מבטחים את עצמכם מצרות ומבטיחים כל שקל בהשקעתכם בגינה החדשה. גם אם יקרה משהו לדשא הסינטטי החדש, אתם יכולים להישאר רגועים.

אז למה פרופיקס?

פרופיקס מוכרת דשא סינטטי כשירות נוסף, לא כשירות עיקרי, בדומה לחנויות. וזאת על מנת לספק ערך מוסף ללקוחותינו. מתוך כך כינסנו אצלנו את הדשא הסינטטי האיכותי והמוביל מניסיוננו שהוכיח את עצמו לאורך זמן, שניתן להעריך את איכותו, הבלאי הטבעי ובכך להתאים את הדשא לצורכי הלקוח תוך התחשבות בתנאי מזג האוויר, השטח ואופן השימוש (כמות דריכות ובלאי טבעי צפוי) ובכך לייעץ בצורה יעילה לכלל לקוחותינו.

 

 


*את מהפרט של סוגי הדשא הסינטטי ניתן למצוא בחנות של האתר או בטלפון.

*יש צורך בתיאום הגעה מראש.

*יש לקרוא את מדיניות האתר.  

 


שירותים נוספים: