מה מחיר ההתקנה לדשא סינטטי?

מה מחיר ההתקנה לדשא סינטטי?

כשרוכשים דשא סינטטי יש לקחת בחשבון את המחיר של הדשא עצמו ואת המחיר של התקנתו. מחיר ההתקנה של הדשא הסינטטי מושפע משלבי ההתקנה, שלבים אלו הינם: הובלת החומרים אל המקום בו הדשא מותקן, הכנה של השטח וההתקנה עצמה.

להלן הסבר קצר על שלושת השלבים:

  • הובלת החומרים – המחיר של ההובלה מושפע מהכמות של החומר ומתנאי הגישה אל המקום שבו מותקן הדשא הסינטטי. במקרה שקשה להגיע אל המקום, ייתכן שהמתקין יצטרך להיעזר בכוח אדם נוסף או במנוף, מצבים אלו מעלים מאוד את המחיר של ההתקנה (במידה שבני הבית מוצאים דרך להעביר את החומרים באופן עצמאי, הם יכולים להפחית את העלויות). כמו כן, במקרה שהשטח עליו מותקן הדשא הסינטטי גדול מאוד, יכול להיווצר מצב שבו בני הבית יזדקקו למספר משאיות, גם מצב זה יכול להעלות את מחיר ההתקנה.
  • הכנה של השטח – לפני ההתקנה של הדשא הסינטטי יש לנקות ולשטח את האדמה כך שהיא תהיה בגובה הנחוץ. לאחר מכן, יש לשפוך מצע לדשא. חשוב לציין שקשה לתמחר את עלות ההכנה של השטח בלי לראות את המקום. מחיר העבודה שיגבה המתקין יקבע בהתאם למספר ימי העבודה.

לאחר שהמתקין מכין את השטח הוא שם מצע לדשא, גם למצע יש כמובן מחיר. שק גדול של שומשום שמכיל 850 קילוגרמים, יספיק לשטח של חמישה מ”ר ולגובה של חמישה סנטימטרים, מחירו של השק יעלה בערך 100 שקלים, את הסכום הזה יש להכפיל בגודל של השטח.

על גבי המצע יניח המתקין יריעה, היריעה אמורה למנוע גדילה של עשבים לתוך הדשא הסינטטי. יריעה זולה מאוד תעלה שקל וחצי למטר רץ.

  • מחיר ההתקנה – המחיר של ההתקנה נע בין 150 שקלים ל- 250 שקלים למ”ר. במסגרת שלבי ההתקנה יש לתחום את הדשא בתוחמים. התוחמים גם גורמים לדשא הסינטטי להיראות יפה וגם מקבעים אותו. ניתן לבחור בין מספר סוגים של תוחמים, כאשר כל סוג מתאפיין במראה שונה ובמחיר שונה.

זהירות ממתקינים שאינם מקצועיים ואמינים

התקנה של דשא סינטטי חייבת להתבצע על ידי מתקין מקצועי שמתמחה בהתקנת דשא סינטטי. במידה שיוזמן מתקין שאינו מקצועי, הוא עשוי לחבר את המרבדים בצורה שאינה אסתטית והתוצאה תהיה היוצרות רווחים בין הדשאים, דבר שלא ייראה טוב.

כמו כן, המתקין עלול לחתוך הקצוות של הדשא באופן שאינו מדויק ולגרום לכך שהמראה של הדשא ייפגע.

אם לא די בזאת, המתקין עשוי להבטיח אחריות אך לא באמת להעניק אותה, לכן, חשוב מאוד לוודא שהאחריות שניתנת הינה אחריות יצרן.

אלו הן רק חלק מהבעיות שעלולות להתרחש במקרה שיתקבל שירות ממתקין שאינו מקצועי ואמין.

מעוניינים להתקין דשא סינטטי בחצר הבית? אל תתפשרו על בעלי המקצוע שלכם

במידה שאתם מעוניינים להתקין דשא סינטטי בחצר ביתכם, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו –פרופיקס. אנו מומחים בדשא סינטטי ומבצעים מגוון סוגים של התקנות, ביניהן: התקנות דשא סינטטי בבתים פרטיים, התקנות דשא סינטטי בשטחים ציבוריים והתקנות דשא סינטטי בגני ילדים.

שירותינו ניתנים בכל רחבי הארץ והמתקינים המקצועיים שלנו מנוסים ומיומנים ביותר. נוסף על כך, אנו משווקים דשא סינטטי איכותי.

אם תקבלו שירות התקנה מהחברה שלנו, תקבלו אחריות על עבודת ההתקנה, תשלמו מחיר הוגן ותוכלו להיות בטוחים שהעבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר.

אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך הטלפון, המייל או למלא את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם! נשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה.