איך תדעו שהדשא הסינטטי שבחרתם אכן איכותי?

איך תדעו שהדשא הסינטטי שבחרתם אכן איכותי?

קניתם דשא סינטטי לאחרונה? אם כן, הרי שקיבלתם החלטה חכמה. לדשא סינטטי יש מגוון יתרונות: הוא חוסך בעלויות התחזוקה, בזמן ובמאמצים, הוא חוסך במים, דבר חשוב מאוד כאשר מדובר על ישראל שאינה שופעת בגשמים והוא מקנה לחצר מראה ירוק בכל עונות השנה. כמו כן, הדשא הסינטטי נוח למגע, אינו מעורר אלרגיות ואלו הם רק חלק מיתרונותיו.

יחד עם זאת, קיימים בשוק מגוון סוגים של דשא סינטטי, כאשר לכל סוג של דשא סינטטי יש רמת איכות שונה. כדי ליהנות מכל היתרונות שהוזכרו ומיתרונות נוספים, חשוב לרכוש דשא סינטטי איכותי.

אז איך ניתן לדעת שהדשא הסינטטי שנרכש אכן מתאפיין באיכות גבוהה? מיד ננסה לענות על השאלה החשובה הזו.

דשא סינטטי איכותי – איך יודעים שמדובר על דשא סינטטי באיכות גבוהה?

בדומה ללא מעט מוצרים ושירותים שמתפתחים ומשתפרים עם חלוף השנים, ניתן לראות שגם הדשא הסינטטי מתחדש ומשתכלל, והיום ניתן למצוא דגמים חדישים שדומים במראה ואף במגע לדשא הטבעי.

הסוגים החדשים הללו עשויים מפוליאתילן וניחנים בעמידות מפני קרינת UV. העמידות בפני הקרינה מאפשרת לדשא לשמור על המראה שלו לאורך זמן, דבר שהופך את ההשקעה למשתלמת מאוד, שכן גם אם הדשא הסינטטי חשוף לשמש במשך שעות רבות, הוא עדיין נראה ירוק ומרשים.

מאפיינים של דשא סינטטי איכותי

דשא סינטטי איכותי יתאפיין בסיבים צפופים, הצפיפות צריכה לנוע בין 15,750 תפרים למ”ר ל- 18,900 תפרים למ”ר. כמו כן, יהיה משקלו של דשא סינטטי איכותי 2.5 קילוגרם לפחות למטר רבוע, כאשר יש להתחשב בגובה של הסיבים.

נוסף על כך, יעמוד מדד DTEX שמתייחס למשקל הסיבים, לרכות של הדשא ולמרקם של הדשא על 8,800. מדד גבוה מעיד על כך שהסיבים של הדשא הסינטטי עמידים.

כמו כן, יש לחוש את הדשא הסינטטי. במידה שהדשא נעים ורך, סביר מאוד שהוא איכותי. מעבר לזאת, יחזיק דשא סינטטי איכותי בתקני איכות הסביבה.

נוסף על כך, דשא סינטטי באיכות גבוהה לא יכיל חומרים רעילים. יש לציין שחשוב לבחון את המסמכים והתעודות שמגיעים עם הדשא הסינטטי.

בנוסף לבדיקה שמאפשרת לרוכשים לדעת מהי רמת האיכות של הדשא הסינטטי, חשוב לוודא שהמתקין של הדשא מקצועי ובעל ניסיון. רצוי להימנע מהתקנה באופן עצמאי ולתת לבעל המקצוע לבצע את העבודה.

חברת פרופקס – לקבל שירות ממומחים בתחום

במידה שבחרתם דשא סינטטי שעומד בקריטריונים שצוינו, הרי שהצלחתם במשימה ואתם צפויים ליהנות מהדשא לאורך זמן רב. אם אתם מעוניינים להתקין את הדשא הסינטטי, תוכלו לפנות אל החברה שלנו– פרופיקס, שמתמחה בהתקנת דשא סינטטי.

המתקינים שעובדים בחברה שלנו מנוסים ביותר ועוסקים בתחום התקנת הדשא מזה עשר שנים ומעלה. שירותינו ניתנים למגוון נרחב של לקוחות, ביניהם: לקוחות עסקיים ופרטיים, גני ילדים, מגרשי ספורט ומוסדות.

מעבר לזאת, אנו מוכרים דשא סינטטי ברמה גבוהה ומספקים ללקוחותינו, שמעוניינים לבחור דשא סינטטי איכותי, ייעוץ מקצועי.

הידע הנרחב שצברנו בתחום מאפשר לנו להתאים לכל לקוח את הדשא הסינטטי שעונה על צרכיו.

אם אתם מעוניינים להתקין דשא סינטטי או לרכוש דשא סינטטי איכותי, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם. כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו כדי לשאול שאלות.

תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל ותוכלו גם להגיע אלינו (רק זכרו לתאם מראש), אנו נמצאים בכתובת: רחוב הסתת, אזור התעשייה חולון. כמו כן, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.