דשא סינטטי תחזוקה נדרשת

דשא סינטטי לחצר תחזוקה נדרשת

איזה כיף לכם שיש לכם גינה. בעלי גינות נהנים משפע יתרונות – יש להם אפשרות לשבת בחוץ, במקום טבעי וירוק, הילדים יכולים לשחק בחצר, אפשר לעשות ברביקיו ולהזמין חברים וקרובי משפחה, אפשר לחגוג בגינה ימי הולדת ואפשר פשוט לנוח, לשתות כוס קפה או בירה ולהירגע.

לצד כל היתרונות של הגינה הפרטית, יש צורך לתחזק אותה. פעולות התחזוקה רבות מאוד במקרה שמדובר על גינה עם דשא טבעי ויש להשקות את הדשא, לכסח אותו, לגרוף עלים, לדשן, לנקות משאריות צרכים של בעלי חיים ולבצע הדברה. לא לכולם יש את האנרגיות, הרצון, הזמן והיכולת לבצע את כל פעולות התחזוקה הללו, ולכן, מחליטים בעלי גינות רבים להתקין דשא סינטטי לחצר.

דשא סינטטי לחצר – הרבה יותר קל לתחזוקה מדשא טבעי

דשא סינטטי הרבה יותר קל לתחזוקה מדשא טבעי. ראשית – הדשא הסינטטי אינו דורש השקיה, כך שאין צורך להשקות אותו והוא חוסך כמויות רבות של מים ועלויות גבוהות. במדינה כה חמה ויבשה כמו ישראל, הרי שמדובר על יתרון משמעותי.

כמו כן, הדשא הסינטטי בחצר לא דורש מבני הבית לבצע את פעולות התחזוקה שיש לבצע כאשר הדשא טבעי, ואין צורך לכסח את הדשא, לבצע הדברה, לדשן ולגרוף עלים. מכיוון שלא מגיע בוץ מהדשא הסינטטי ומכיוון שחיות מחמד לא נמשכות לדשא הסינטטי, גם לא צריך לנקות אותו בתדירות גבוהה כפי שצריך לעשות במקרה שמדובר על דשא טבעי.

האם דשא סינטטי צריך תחזוקה כלשהי?

ניתן למצוא מגוון סוגים דשא סינטטי לחצר. רוב הסוגים האיכותיים אינם דורשים תחזוקה. יחד עם זאת, בשביל שדשא סינטטי יהיה עמיד בשמש רצוי להצל אותו יש סוגים של דשא סינטטי שדורשים פיזור כדוריות גומי או מילוי של חול סיליקט בין הסיבים. דגמי הדשא הללו דורשים מבני הבית לבצע את המילוי בתדירות מסוימת.

למרות שרוב סוגי הדשא הסינטטי לחצר אינם דורשים תחזוקה, עדיין רצוי לנקות אותם במקרה הצורך. ניקוי הדשא הסינטטי פשוט וניתן לבצע אותו בדרכים שונות. בין דרכי הניקוי האפשריות ניתן להשתמש במגרפת עלים, מברשת קשיחה, מפוח עלים או צינור מים. כמו כן, ניתן לנקות את הדשא הסינטטי באמצעות מברשת קשיחה או מטאטא כביש.

כפי שצוין – ברוב המקרים לא ישושו חיות המחמד לבצע את צרכיהן על הדשא הסינטטי, אך במידה שהן כן השאירו “מתנה” על הדשא, ניתן פשוט להרים את הצרכים ולשטוף את האזור במים. נוסף על כך, קיים סיכוי נמוך מאוד לכך שיצמחו ליד הדשא הסינטטי עשבים שוטים. מדובר על מצבים נדירים, אך במקרה שצמחו עשבים שוטים בקרבת הדשא, יש לעקור אותם ולאחר מכן להשתמש בקוטל עשבים ולרסס את האזור.

דשא סינטטי תחזוקה נדרשת

מספר המלצות לשמירה על הדשא הסינטטי

לצד כל הנאמר יש להימנע משפיכת חומרים כימיים על הדשא הסינטטי, במקרה שנשפך חומר מסוג זה יש לשטוף את האזור במים. כמו כן, יש להגן על הדשא מפני אש גלויה ולמנוע מצב בו גחלים או סיגריות יבואו במגע עם הדשא הסינטטי. אש גלויה עלולה לפגוע בסיבים. כדי למנוע מצבים כאלו יש להיזהר – לא לחשוף את הדשא לאש גלויה ולבחור בדשא סינטטי עם מעכבי בעירה.

דשא סינטטי שמחזיק מעמד למשך זמן רב

חברה מקצועית שמספקת דשא סינטטי לחצר איכותי תסייע לבני הבית לבחור דשא סינטטי שעונה על הצרכים שלהם גם מבחינת התחזוקה הנדרשת. דשא סינטטי לחצר איכותי יוכל לשרת את בני הבית לאורך זמן רב ולהקנות לחצר מראה ירוק ויפה. חברה מקצועית תוכל לספק ייעוץ אישי ובמידה שיש צורך בתחזוקה, להסביר ללקוחותיה על הפעולות שיש לבצע כדי לשמור על הדשא הסינטטי בצורה הטובה ביותר.

2 Comments

Comments are closed.