דשא סינטטי לחצר - איך לבחור את הסוג הנכון?

דשא סינטטי לחצר – איך לבחור את הסוג הנכון?

במדינה כה חמה כמו שלנו, שלמען האמת רק הולכת ומתחממת בשל ההתחממות הגלובלית, ניתן מקום של כבוד לדשא הסינטטי. הדשא הסינטטי מאפשר לבעלי החצרות לחסוך כמויות עצומות של מים וליהנות מהמראה הירוק. לדשא הסינטטי יש עוד מגוון יתרונות: הוא מתאים לילדים קטנים משום שהוא רך ולא גורם לאלרגיות, הוא לא מושך מזיקים, הוא קל לניקוי והוא כמעט שאינו דורש תחזוקה.

במידה שיש לכם חצר פרטית ואתם מעוניינים להפוך אותה לירוקה ויפה במהלך כל עונות השנה על ידי התקנת דשא סינטטי, רצוי שתדעו שקיימים מגוון סוגים של דשא סינטטי. הכרת הסוגים השונים ועריכת השוואה בטרם ביצוע הרכישה תסייע לכם לבחור בדשא סינטטי איכותי שעונה על הצרכים של בני ביתכם.

מאפיינים של דשא סינטטי – לקרוא, לשמור ולדעת איך לבחור

כפי שצוין – קיימים סוגים רבים של דשא סינטטי והם נבדלים זה מזה במאפייניהם. להלן 6 קריטריונים עליהם יש לשים דגש כאשר בוחרים דשא סינטטי:

  1. הקוטר של הסיבים – דשא סינטטי עם סיבים דקים לא יהיה עמיד בפני שחיקה כמו דשא סינטטי עם סיבים עבים.
  2. הצפיפות של סיבים – צפיפות הסיבים משפיעה על המראה של הדשא בצורה משמעותית. הצפיפות נקבעת לפי מספר הסיבים לכל מטר מרובע. דשא סינטטי בעל צפיפות סיבים גבוהה יראה טבעי יותר מאשר דשא סינטטי בעל צפיפות סיבים נמוכה יותר. כמו כן, יהיה דשא סינטטי בעל צפיפות סיבים גבוהה עמיד יותר מאשר דשא סינטטי בעל צפיפות סיבים נמוכה יותר.
  3. משקל היריעה – ככל שמשקל היריעה (הסיבים) גבוה יותר – כך יהיה הדשא הסינטטי איכותי יותר. כדי לדעת מהו משקל הסיבים יש להרים שתי יריעות של דשא סינטטי ולבחון את הפער שבין השתיים. כמו כן, ניתן לבקש מהמוכר את המפרט הטכני.
  4. תשתית – דשא איכותי יהיה בעל תשתית שמכילה חורים לניקוז של מים. דשא סינטטי עמיד יכיל תשתית שתורכב מ-3 שכבות של לטקס.
  5. הגובה של הסיבים – הגובה של הסיבים משפיע על המראה של הדשא הסינטטי. את גובה הסיבים יש למדוד מבסיס התשתית ועד הקצה. גבהי הסיבים נעים בין 25-40 מ”מ. כמו כן, חשוב לדעת שיש למלא את הדשא בחול סיליקט ולפעמים להוסיף כדוריות גומי, המילויים גורמים לסיבי הדשא להיות קצרים יותר ב-50%. במידה שאוהבים מראה של דשא מסודר, כדאי לבחור בדשא סינטטי עם סיבים נמוכים. אם מעדיפים דשא סינטטי שמתאפיין במראה “פראי”, כדאי לבחור דשא סינטטי שסיביו גבוהים.
  6. אחריות יצרן – חברה שמעניקה אחריות למשך זמן רב, תספק ברוב המקרים דשא סינטטי איכותי ועמיד. חשוב לבדוק מה כוללת האחריות שנותנת החברה ומיהו היצרן של הדשא הסינטטי.

מאפיינים של דשא סינטטי – לקרוא, לשמור ולדעת איך לבחור

דשא סינטטי איכותי שיישאר בחצר ביתכם למשך זמן רב – נעים להכיר, חברת פרופיקס

שלב הרכישה של הדשא הסינטטי יכול להיות מאוד מבלבל בשל הסוגים הרבים, אך בעזרת היועצים המקצועיים שלנו בחברת פרופיקס תוכלו להיות בטוחים ורגועים. החברה שלנו מספקת דשא סינטטי ברמה גבוהה והיועצים המנוסים שלנו מסייעים לכל לקוח לבחור בסוג הדשא הסינטטי המתאים ביותר עבורו. 

נוסף על מכירת הדשא הסינטטי האיכותי, אנו מספקים גם שירותי התקנה. המתקינים שלנו מקצועיים ומנוסים ביותר בהתקנת דשא סינטטי ממגוון סוגים. מעבר לזאת, אנו מספקים אחריות על העבודה וגובים מחירים משתלמים. שירותינו ניתנים בכל רחבי הארץ ומאפשרים לאנשים רבים ליהנות מדשא סינטטי איכותי, עמיד ויפה שהופך את החצר לירוקה ומזמינה.