דרכים לשמור על ניקיון הדשא הסינטטי – לדשא סינטטי ירוק ונקי

דשא סינטטי כפתרון לאלרגיות

רוב האנשים אוהבים לשבת על דשא טבעי, ירוק ורענן כשהם מטיילים במקומות שונים ברחבי הארץ או העולם, מבלים בפארקים, גינות ציבוריות או יושבים בגינות פרטיות. אך לצד ההנאה לה גורמת ישיבה על דשא טבעי ורך, עלולים חלק מהאנשים לסבול מאלרגיה כתוצאה מהמגע בינם ובין הדשא הטבעי.

על אלרגיה לדשא טבעי – מדוע זה קורה ומהם הסימפטומים של אלרגיה לדשא טבעי?

אלרגיה לדשא טבעי נוצרת כשמערכת החיסון מגיבה באופן מוגזם כלפי חומרים מסוימים, במילים אחרות: במצב תקין, מערכת החיסון לא הייתה מופעלת כתוצאה מחשיפה לחומרים הללו. כתוצאה מהתגובה המוגזמת של מערכת החיסון, נוצרת תגובה דלקתית.

למעשה, אלרגיה לדשא היא אלרגיה נפוצה ביותר. ברוב המקרים מדובר על אלרגיה עונתית – כך שהסובלים מהאלרגיה חשים בתסמינים במהלך האביב ובתחילתו של הקיץ (תקופות בהן הדשא גדל). קיימים מגוון תסמינים שעשויים להופיע בקרב אנשים שסובלים מאלרגיה לדשא, תסמינים אלו כוללים בין היתר: גירוי של העיניים, הגרון והאף שגורם לעיניים לדמוע ולהאדים, לפעמים בנוסף לדלקת העיניים, יהפוך האזור שמתחת לעיניים לכהה בשל זרימת דם רבה.

כמו כן, כוללים הסימפטומים: נזלת, התעטשויות, בעיות נשימה שיכולות להיות מסוכנות ביותר וגירוי בעור שיכול לגרום לנפיחות, פריחה, גירוד ואדמומיות. תסמינים בעור יכולים להופיע על האצבעות, הידיים והזרועות ועל אזורים נוספים בגוף.

במקרה שהאדם סובל מאלרגיה קשה לדשא ונוצר מגע בין הדשא ובין חלק בגופו בו העור פצוע, עלולה להתרחש תגובה ששמה: “אנפילקסיס”, תגובה אלרגית זו הינה קשה ביותר ועלולה להוביל למוות.

תסמינים אחרים שיכולים להופיע במידה שישנה אלרגיה לדשא, הם: עייפות, בחילה וחולשה. יש לציין שלא תמיד מופיעים כל התסמינים ושעוצמת התסמינים משתנה בין אדם לאדם.

אז מה עושים אם יש אלרגיה לדשא? יש לכך פתרון?

במידה שסובלים מאלרגיה לדשא, אך רוצים ליהנות ממשטח ירוק ויפה, ניתן להתקין דשא סינטטי. בניגוד לדשא הטבעי שמכיל הרבה חיידקים שעלולים לגרום לאנשים להתגרד ולסבול מאלרגיה, הדשא הסינטטי אינו גורם לאלרגיות. כמו כן, בעלי חיים לא נוהגים לעשות צרכים על הדשא הסינטטי משום שהם מעדיפים את הדשא הטבעי. התקנת דשא סינטטי יכולה למנוע אלרגיות ואף מחלות שונות ולאפשר לבני הבית ליהנות ממראה ירוק ונעים.

ליהנות מכל יתרונותיו של הדשא הסינטטי

כדי ליהנות מיתרונותיו הרבים של הדשא הסינטטי (שמניעת אלרגיות היא רק אחד מהם), חשוב לרכוש אותו מחברה מקצועית שמספקת מגוון סוגים של דשא סינטטי באיכות גבוהה. דשא סינטטי איכותי יתאפיין בין היתר בצפיפות גבוהה של סיבים, סיבים עבים, תפירה צפופה וחזקה ומשקל יריעה גבוה. כמו כן, חשוב לרכוש דשא סינטטי עם תשתית לניקוז מים ולוודא שהדשא הסינטטי מגיע עם אחריות יצרן למשך תקופה של מספר שנים.

דשא סינטטי בחצר – יפה, ירוק ובטוח

דשא סינטטי איכותי ונעים יאפשר לכל בני הבית, קרובי המשפחה והחברים לשבת בהנאה בלי לסבול מתסמינים מטרידים ומסוכנים. כמו כן, הדשא הסינטטי יחסוך את הצורך בהשקיה ותחזוקה רבה.

דשא סינטטי איכותי יראה במיטבו בכל עונות השנה ויאפשר לילדים לשחק בהנאה על משטח בטוח ורך ואפילו חיות המחמד לא יעשו עליו צרכים משום שכפי שצוין – הן יעדיפו לעשות את צרכיהן על דשא טבעי.

חברה מקצועית שמספקת מגוון סוגים של דשא סינטטי איכותי תעסיק יועצים מקצועיים שיסייעו לכל לקוח לבחור את הדשא הסינטטי שעונה על צרכיו וצרכי בני ביתו. כמו כן, תספק החברה שירותי התקנת דשא סינטטי שיתבצעו על ידי מתקינים מנוסים ומיומנים.