התקנת דשא סינטטי במרכז

התקנת דשא סינטטי במרכז

מי שמעוניין להתקין דשא סינטטי בחצר כדי ליצור שטח ירוק יפהפה סביב הבית יכול לבחור בין כמה סוגי דשא מובילים אשר שונים זה מזה במעט בנראותם ובגובהם.

התקנת דשא סינטטי במרכז

בעת התקנת הדשא יש להקפיד על ביצוע מהלכים שונים בדיוק על פי הוראות היצרן כדי להשיג תוצאה מושלמת ומרבדי הדשא יישארו כמות שהם לאורך שנים רבות לרווחת הלקוחות.

אנו עוסקים בתחום זה לאורך שנים רבות והעובדים שלנו עברו הכשרות מקצועיות ייעודיות, כדי לבצע עבודה איכותית בהתאם להנחיות של היצרנים השונים.

מרבדי הדשא הסינטטיים האיכותיים כוללים חומר פרופילן וחומרים מייצבים אשר מגינים על המשטחים מפני קרני השמש. עקב כך הצבע הירוק או הצבעים האחרים נותרים כמות שהם והגוון שלהם לא משתנה גם לאורך שנים.

לאור היתרונות הרבים של מרבדי הדשא הם המתאימים ביותר עבור גני שעשועים, חצרות בגני ילדים וסביב הבית.

כמו לדוגמה:

  1. אין צורך לבצע גינון, לכסח את הדשא, לדשן את האדמה, להוציא עשבייה או להשקות.
  2. מזיקים אינם נשארים בדרך כלל על המשטחים הללו.
  3. זו שכבה המגנה על הילדים מפני נפילה כאשר הם משתעשעים בחצר.
  4. הדשא הסינטטי מוסיף יופי רב לנראותו ולעיצובו של כל בית.
  5. הדשא נותר כמה שנים, הוא לא מתבלה ואינו משנה את צבעו למרות השמש היוקדת כך שהוא תמיד ירוק או בצבע אחר אשר נבחר.

התקנה מקצועית של הדשא הסינטטי

קיימת חשיבות רבה לבחירת חברה וותיקה כמו שלנו לצורך ההתקנה. צוות העובדים מסוגל לבצע את עבודת ההתקנה על כל שלביה, מתחילתה ועד סופה באופן מושלם, תוך הקפדה על כל המשימות בהתאם להנחיות של היצרן.

עבודה שאינה מקצועית עלולה ליצור מצב שבו התפרים ייפרמו אחרי פרק זמן קצר. בנוסף לכך חשוב מאד לבחור מרבדי דשא בטיב מעולה אשר הוכיחו לאורך השנים את היציבות והאיתנות שלהם.

צוותי העבודה שלנו מבצעים התקנות יום יומיות במקומות שונים באזור המרכז, בגני ילדים, גני שעשועים, בבתים פרטיים ועוד.

סוגים של דשא סינטטי

קיימים כמה סוגים של מרבדי דשא סינטטי על פי רמת הצפיפות של הסיבים. יש סיבים מסולסלים, איתנים ועמידים אשר יחזיקו מעמד כמה שנים. בנוסף לכך קיימים כמה גוונים כמו ירוק בדרגות שונות. לחלק מהדגמים קיים תו תקן המעכב בעירה.

עיצוב החצר

בשנים האחרונות כל מי שרוכש בית, דירת גן או משפץ בית שוכר את שירותיו של מעצב פנים אשר מעצב את כל רחבי הבית, החל בתכנון החדרים השונים ועד בחירת הריהוט והאקססוריז. גם החצר היא חלק משמעותי במרקם הכללי של הבית. לאור העובדה שבני המשפחה אוהבים מאד להימצא בחצר, מקימים גינה אשר תואמת את רצונותיהם של הדיירים.

לאור מכסות המים הקטנות ברוב החצרות לא מתקינים דשא אמיתי מתוך החשש שאם לא ישקו את הגינות פרק זמן מסוים, הדשא ייהרס ולכן חבל להשקיע כספים באופציה זו.

דשא סינטטי הוא פתרון מצוין כיוון שהוא גם נראה טוב, גם עמיד לאורך שנים רבות וגם מזכיר בנראותו את הדשא הטבעי. דשא זה משתלב באופן יפהפה עם שאר הפריטים המתווספים לגינה כמו לוחות דק, שבילי אבן, צמחיה, ערוגות פרחים או עצים שונים.

 

אם גם אתם חושבים על התקנת דשא סינטטי בבית הפרטי שלכם במרכז, אנחנו נשמח להגיע לשטח ולבצע עבורכם את הפרויקט באופן מקצועי ביותר, תוך בדיקת כל הנתונים ועשיית כל המעטפת כך שתיהנו מהנראות החדשה של החצר.