דרכים לשמור על ניקיון הדשא הסינטטי – לדשא סינטטי ירוק ונקי

דרכים לשמור על ניקיון הדשא הסינטטי – לדשא סינטטי ירוק ונקי

לאחר שערכתם מחקר בנוגע לסוגים השונים של הדשא הסינטטי (או שפשוט ניגשתם לחנות מובילה ורכשתם אותו), וודאי תרצו לדעת כיצד לשמור עליו כך שהוא יהיה נקי ויפה לאורך זמן. נכון, דשא סינטטי אינו דורש הרבה תחזוקה ועל ידי כך הוא מקל מאוד על בני הבית שאינם צריכים להשקיע זמן רב ואנרגיות, אך הוא כן דורש ניקוי מסוים שיש לבצע מדי תקופה או במקרים מסוימים (כמו למשל: במקרה שהכלב החליט להשאיר לכם מתנה על הדשא או במקרה שחגגתם יום הולדת בחצר ונשארו שאריות של מזון על סיבי הדשא).

להכיר את דרכי הניקוי – איך מסלקים את הלכלוך הזה מהדשא הסינטטי היפה שלי?

ניקוי דשא סינטטי הוא איננו משימה מורכבת במיוחד, ועדיין חשוב לדעת כיצד לבצע את הניקיון בצורה נכונה. למען האמת ניתן לנקות את הדשא הסינטטי בדרכים שונות: אפשר לנקות אותו באמצעות מפוח, מגרפת עלים וצינור מים שמאפשר ניקוי של לכלוך קשה, כמו למשל: מזון וצרכים של חיות מחמד (למרות שהן לא אוהבות את הדשא הסינטטי באופן מיוחד ומעדיפות להשאיר את צרכיהן על דשא טבעי). כדי לנקות את הדשא הסינטטי באופן יסודי ניתן להשתמש גם בסבון כלים ומים. אופציה אחרת היא להשתמש בשואב אבק שבאמצעותו ניתן לשאוב עלים, חול ולכלוך.

שימוש במטאטא רחוב, מגרפה, מפוח, קיטור ושואב אבק לדשא סינטטי – הסברים קצרים על דרכי הניקוי השונות

 קל מאוד לנקות את הדשא הסינטטי גם באמצעות מטאטא רחוב, באמצעות המטאטא אפשר לסלק את הלכלוך שמצטבר בין הסיבים. מכיוון שהסיבים של הדשא לוכדים לכלוך, רצוי לטאטא את הדשא באופן אסרטיבי פעם בשבוע. 

כדי לשמור על הגמישות של הסיבים רצוי להשתמש במגרפה ולגרוף את הסיבים בכיוון הנגדי שלהם (יש לעשות זאת בעדינות כדי שלא לפגוע בסיבים), בצורה זו יהיה ניתן להשיב את הדשא למצב אנכי. כלי נוסף שהזכרנו הוא המפוח. באמצעות מפוח ניתן לתחזק את הדשא הסינטטי בקלות, המפוח יכול להקל מאוד על פעולת הניקוי במקרה שמדובר על שטח נרחב. 

בנוסף לכך ניתן להשתמש בקיטור, באמצעותו אפשר לנקות את הדשא הסינטטי באופן יסודי ויעיל ואף לחסוך מים.

עוד כלי עבודה יעיל שמאפשר ניקוי יסודי הוא שואב אבק לדשא סינטטי. מדובר על שואב אבק שמכיל גלגלים אותם ניתן לכוון בהתאם לגובהו של הדשא. השואב אבק לדשא סנטטי לא רק שואב את הלכלוך שנותר על הדשא הסינטטי, אלא גם נושף וגורס אותו. ניתן להשתמש בשואב גם במקומות צרים.

שימוש במטאטא רחוב, מגרפה, מפוח, קיטור ושואב – הסברים קצרים על דרכי הניקוי השונות

להניח את המגרפה והמפוח בצד ולקבל שירותי ניקיון מחברה מקצועית

במידה שאתם מעוניינים לקבל סיוע בניקוי הדשא הסינטטי שרכשתם וליהנות מדשא סינטטי ירוק, נקי ונוצץ בחצר ביתכם, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – פרופיקס. החברה שלנו מתמחה בהתקנות של דשא סינטטי מזה עשר שנים ומעלה ומסייעת לאלפי לקוחות ליהנות מדשא סינטטי איכותי ומרשים. שירותינו כוללים: התקנה של דשא סינטטי בגני ילדים, בתים פרטיים ושטחים ציבוריים, תיקון של דשא סינטטי, החלפה של דשא סינטטי, מכירה של דשא סינטטי וחידוש דשא סינטטי

במידה שתזמינו את עובדי החברה שלנו, נוכל לנקות לכם את הדשא הסינטטי ולהפוך אותו לירוק ויפה. החברה שלנו משתמשת בכלי ניקוי וחומרי ניקוי שמאפשרים קבלת תוצאה נפלאה. שירותינו ניתנים במחיר משתלם ביותר ומבטיחים לכם הנאה מדשא סינטטי מרשים למשך זמן רב וללא השקעת אנרגיה וזמן.

מעוניינים ליצור קשר ולקבל מידע נוסף? אין בעיה! אנו נמצאים כאן לשירותכם!

1 Comment

Comments are closed.